Ons team

Heb je nog vragen over onze opvangmogelijkheden? Aarzel niet en contacteer ons snel. We helpen je graag verder.

Voor een plaatsje op onze wachtlijst stuur je best een mailtje naar inschrijvingenBP@kdvfamilia.be Zij nemen binnen de 2 weken contact met je op.  

Voor een wijziging van je opvangplan mail je naar    opvangplannen@kdvfamilia.be

  • Pardijntje: 089 38 02 34
  • Paradijsje: 089 86 44 40 of 0497 88 57 89
  • Thor: 0496 56 91 44  of 0492 23 72 76
  • Emielendoortje:  089 32 91 60
  • Het uilennestje  : 089 30 36 94 
  • Pardoes: 089 38 02 34 (keuze 2-1) - Pardoesje: 0491 56 12 26
  • Pardoes Klooster: 0491 56 12 26
  • Pardotje: 0496 54 23 63
  • Parboem: 0492 23 72 41
  • Centrum inclusieve opvang: 0497 58 92 45

Elke Van Damme, algemeen directeur  (elke.vandamme@kdvfamilia.be)

Met vragen mbt  facturen, inschrijvingen, kindcodes, … kan je  terecht bij onze administratieve dienst

Met vragen mbt de leefgroepen en de pedagogische werking kan je terecht bij de pedagogische dienst

  • Kim Van der Goten - pedagogisch directeur: verantwoordelijk voor het pedagogisch beleid van de buitenschoolse opvang: kim.vandergoten@kdvfamilia.be
  • Marco Putzeys - pedagogisch directeur: verantwoordelijk voor het pedagogisch beleid van de baby's en peuterwerking : marco.putzeys@kdvfamilia.be 
  • Pedagogisch coach baby's en peuters: Lise Tiri: lise.tiri@kdvfamilia.be    

De verschillende teamverantwoordelijken.

  • Marco Putzeys: teamverantwoordelijke kapoenen en pagadders marco.putzeys@kdvfamilia.be 
  • Katya Reniers: teamverantwoordelijke Dolfijnen, Rakkers,  Sloebers en Egels –  katya.reniers@kdvfamilia.be
  • Sandra Guglielmelli: verantwoordelijke van de opvang op de Thorsite - sandra.guglielmelli@kdvfamilia.be
  • Cristina Quitadamo: teamverantwoordelijke van Paradijsje (Zevenbonderstr) en Baloe en Poeh: cristina.quitadamo@kdvfamilia.be
  • Marina Mebis: teamverantwoordelijke van emielendoortje (Hulststr), Uilennestje (Grotestr), Kikkers en Vlinders : marina.mebis@kdvfamilia.be
  • Cindy Claes is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Parboem in Boxberg. cindy.claes@kdvfamilia.be
  • Petra Peeters is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Pardotje in Zwartberg, petra.peeters@kdvfamilia.be
  • Sandra Garzon is verantwoordelijk voor Pardoes, Pardoesje en Pardoes-Klooster : sandra.garzon@kdvfamilia.be

Met vragen mbt inclusieve opvang of opvang kinderen met specifieke zorgbehoeften kan je contact opnemen met Yota Mokos (yota.mokos@kdvfamilia.be) of 0486218305