Ons team

 Heb je nog vragen over onze opvangmogelijkheden? Aarzel niet en contacteer ons snel. We helpen je graag verder.

  • Pardijntje: 089 38 02 34
  • Paradijsje: 089 86 44 40 of 0497 88 57 89
  • Thor: 0496 56 91 44  of 0492 23 72 76
  • Emielendoortje:  089 32 91 60
  • Het uilennestje  : 089 30 36 94 
  • Pardoes: 089 38 02 34 (keuze 2-1) - Pardoesje: 0491 56 12 26
  • Pardoes Klooster: 0491 56 12 26
  • Pardotje: 0496 54 23 63
  • Parboem: 0492 23 72 41
  • Centrum inclusieve opvang: 0497 58 92 45

Elke Van Damme, algemeen directeur  (elke.vandamme@kdvfamilia.be)

Met vragen mbt  facturen, inschrijvingen, kindcodes, … kan je  terecht bij onze administratieve dienst

Met vragen mbt de leefgroepen en de pedagogische werking kan je terecht bij de pedagogische dienst

  • Kim Van der Goten - pedagogisch directeur: verantwoordelijk voor het pedagogisch beleid - stuurt de teamverantwoordelijken van de buitenschoolse opvang aan. kim.vandergoten@kdvfamilia.be
  • Pedagogisch coach baby's en peuters: Lise Tiri: lise.tiri@kdvfamilia.be    

De verschillende teamverantwoordelijken.

  • Lise Tiri: teamverantwoordelijke flexiblele opvang en pedagogisch coach: lise.tiri@kdvfamilia.be 
  • Sanne Tips: teamverantwoordelijke Baloe & Poeh, Kikkers en Vlinders: sanne.tips@kdvfamilia.be
  • Sylvie Geerits: teamverantwoordelijke pagadders, kapoenen en  Rakkers - sylvie.geerits@kdvfamilia.be
  • Katya Reniers: teamverantwoordelijke Dolfijnen, Sloebers en Egels –  katya.reniers@kdvfamilia.be
  • Sandra Guglielmelli: verantwoordelijke van de opvang op de Thorsite - sandra.guglielmelli@kdvfamilia.be
  • Cristina Quitadamo: verantwoordelijke van Paradijsje (Zevenbonderstr): cristina.quitadamo@kdvfamilia.be
  • Marina Mebis: verantwoordelijke van emielendoortje (Hulststr) en Uilennestje (Grotestr): marina.mebis@kdvfamilia.be
  • Cindy Claes is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Parboem in Boxberg. cindy.claes@kdvfamilia.be
  • Petra Peeters is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Pardotje in Zwartberg, petra.peeters@kdvfamilia.be
  • Sandra Garzon is verantwoordelijk voor Pardoes, Pardoesje en Pardoes-Klooster : sandra.garzon@kdvfamilia.be

Met vragen mbt inclusieve opvang of opvang kinderen met specifieke zorgbehoeften kan je contact opnemen met Yota Mokos (yota.mokos@kdvfamilia.be) of 0486218305