overname kinderdagverblijf Klein Duimpjes

vrijdag 26 maart 2021

Vanaf 1 april 2021 wordt kinderdagverblijf Klein Duimjes vzw een deel van KDV Familia vzw.

 

Familia staat voor  kwaliteitsvolle kinderopvang met een professioneel uitgebouwde werking op verschillende locaties in Genk.  

Voor de opvang in de locatie Klein Duimpjes zal er in eerste instantie niet veel veranderen.

KDV Familia kiest er bewust voor om het kleinschalige karakter en de naam Klein Duimpjes te behouden.  Ook de vaste kindbegeleidsters Valerie en Mirella blijven op post.  Zij zullen ondersteund worden door de teamverantwoordelijke Marina Mebis, een verantwoordelijke binnen ons kinderdagverblijf.

 De openingsuren en afgesproken opvangplannen blijft behouden.

 

 

Contactgegevens                                         089  38 02 34 (Halmstr)

                                                                     089  30 36 94(Klein Duimpjes)

 

De DIRECTEUR, 

Elke Van Damme:   elke.vandamme@kdvfamilia.be  

 

Het PEDAGOGISCH TEAM

Pedagogisch directeur, Heidi Jorissen : heidi.jorissen@kdvfamilia.be   

 

De teamverantwoordelijke van  Klein Duimpjes

Marina Mebis: marina.mebis@kdvfamilia.be  

 

De inclusie coach, Yota Mokos,  coördineert de opvangvragen voor kinderen met een specifieke zorgbehoefte: yota.mokos@kdvfamilia.be of 0497/58.92.45

 

De ADMINISTRATIEVE DIENST

Financieel en Administratief directeur,  Tania Straka: tania.straka@kdvfamilia.be

 

Ramona Korber  is verantwoordelijk voor de boekhouding, opvolging van betalingen,… ramona.korber@kdfFamilia.be

 

Karen Dedecker is o.a. verantwoordelijk voor de facturatie,  aanpassing opvangplannen karen.dedecker@kdvfamilia.be

 

Romina Giuga is oa verantwoordelijk voor de nieuwe inschrijvingen, attesten inkomenstarief, … romina.giuga@kdvfamilia.be

 

 

www.kdvfamilia.be

 

Nieuwsarchief

Toon oudere nieuwsberichten