Contact

Heb je nog vragen over onze opvangmogelijkheden? Aarzel niet en contacteer ons snel. We helpen je graag verder.
• Pardijntje: 089 380 234 - Paradijsje: 089 864 440 of 0497 885 789
• Pardoes: 089 841 092 - Pardoesje: 0491 561 226 - Pardoes Klooster: 0492 970 741
• Pardotje: 0496 542 363
• Centrum inclusieve opvang: 0497 589 245

Elke Van Damme, directeur  (elke.vandamme@kdvfamilia.be)

Met vragen mbt  facturen, inschrijvingen, kindcodes, … kan je  terecht bij onze administratieve dienst


• Tania Strakatania.straka@kdvfamilia.be (diensthoofd)


• Kathleen Snyderskathleen.snyders@kdvfamilia.be :personeelsadministratie

• Cristina Quitadamo, cristina.quitadamo@kdvfamilia.be :personeelsadministratie

 • Karen Dedeckerkaren.dedecker@kdvfamilia.be :  kind-administratie / facturatie Pardijntje

• Marie-Paule De Deyn: mp.dedeyn@kdvfamilia.be  :  kind-administratie / facturatie voor buitenschoolse opvang
• Ramona Korberramona.korber@kdvfamilia.be :opvolging facturatie en boekhouding

 Met vragen mbt de leefgroepen en de pedagogische werking kan je terecht bij de pedagogische dienst

 Kim Van der Goten  is pedagogisch verantwoordelijke: vragen mbt de wachtlijst,  infogesprekken en rondleidingen en vragen over opvoeding  kim.vandergoten@kdvfamilia.be  

De verschillende teamverantwoordelijken.

Cindy Claes is verantwoordelijk voor Pardoes  cindy.claes@kdvfamilia.be
Romina Giuga is verantwoordelijk voor Pardotje  romina.giuga@kdvfamilia.be

Sandra Garzon is verantwoordelijk voor Pardoesje en Pardoes-Klooster : sandra.garzon@kdvfamilia.be

Met vragen mbt inclusieve opvang of opvang : Yota Mokos: yota.mokos@kdvfamilia.be  

Kdv Familia
Halmstraat 3, 3600 Genk
tel 089 380 234
fax 089 843 832
info@kdvfamilia.be

ondernemingsnr.:
0461- 401 - 779

bankrek.:
BE44 776 597 155 945

Openingsuren
Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend vanaf 7u tot 20u en op zaterdag vanaf 8u tot 18u

Onze locatie op THORpark is open vanaf 6u30.  

image-captcha

Velden met een * zijn verplicht in te vullen