Contact

Heb je nog vragen over onze opvangmogelijkheden? Aarzel niet en contacteer ons snel. We helpen je graag verder.

  • Pardijntje: 089 38 02 34
  • Paradijsje: 089 86 44 40 of 0497 88 57 89
  • Thor: 0496 56 91 44  of 0492 23 72 76
  • Emielendoortje:  089 32 91 60
  • Pardoes: 089 38 02 34 (keuze 2-1) - Pardoesje: 0491 56 12 26
  • Pardoes Klooster: 0492 97 07 41
  • Pardotje: 0496 54 23 63
  • Parboem: 0492 23 72 41
  • Centrum inclusieve opvang: 0497 58 92 45

Elke Van Damme, algmeen directeur  (elke.vandamme@kdvfamilia.be)

Met vragen mbt  facturen, inschrijvingen, kindcodes, … kan je  terecht bij onze administratieve dienst

Met vragen mbt de leefgroepen en de pedagogische werking kan je terecht bij de pedagogische dienst

  • Kim Van der Goten - pedagogisch directeur: verantwoordelijk voor het pedagogisch beleid - stuurt de teamverantwoordelijken van de buitenschoolse opvang aan. kim.vandergoten@kdvfamilia.be 
  • Heidi Jorissen - pedagogisch directeur : verantwoordelijk voor het pedagogisch beleid - stuurt de teamverantwoordelijken van de opvang voor baby's en peuters aan Heidi.jorissen@kdvfamilia.be

De verschillende teamverantwoordelijken.

  • Anneleen Luts: teamverantwoordelijke van Kikkers en Vlinders -  anneleen.luts@kdvfamilia.be
  • Sanne Tips: teamverantwoordelijke baloe en poeh & flexibele opvang: sanne.tips@kdvfamilia.be 
  • Silvie Geerits: teamverantwoordelijke Pagadders, kapoenen en  Rakkers - sylvie.geerits@kdvfamilia.be
  • Katya Reniers: teamverantwoordelijke Dolfijnen, Sloebers en Egels –  katya.reniers@kdvfamilia.be
  • Sandra Guglielmelli: verantwoordelijke van de opvang op de Thorsite - sandra.guglielmelli@kdvfamilia.be
  • Christina Quitadamo: verantwoordelijke van Paradijsje (Zevenbonderstr): cristina.quitadamo@kdvfamilia.be
  • Kim Elsen: verantwoordelijke van emielendoortje (Hulststr) : kim.elsen@kdvfamilia.be 
  • Cindy Claes is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Parboem in Boxberg. cindy.claes@kdvfamilia.be
  • Petra Peeters is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Pardotje in Zwartberg, petra.peeters@kdvfamilia.be
  • Sandra Garzon is verantwoordelijk voor Pardoes, Pardoesje en Pardoes-Klooster : sandra.garzon@kdvfamilia.be

Met vragen mbt inclusieve opvang of opvang kinderen met specifieke zorgbehoeften kan je contact opnemen met Yota Mokos (yota.mokos@kdvfamilia.be).

 

 

Kdv Familia
Halmstraat 3, 3600 Genk
tel 089 380 234
fax 089 843 832
info@kdvfamilia.be

ondernemingsnr.:
0461- 401 - 779

bankrek.:
BE44 776 597 155 945

Openingsuren
Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend vanaf 7u tot 20u en op zaterdag vanaf 8u tot 18u

Onze locaties op THORpark en Paradijsje is open vanaf 6u30.  

image-captcha

Velden met een * zijn verplicht in te vullen